Версія   ENG Українська Асоціація КОМП'ЮТЕРНА МЕДИЦИНА  
Меню сайта Корисні посилання
Українська Асоціація КОМП'ЮТЕРНА МЕДИЦИНА

Веб-сайт і форум колишніх військовослужбовців радіотехнічних військ ППО Групи радянських військ у Німеччині. Карти, схеми, плани. Спогади. Фото і відеоматеріали. Пошук товаришів по службі, спілкування. Web-site and forum of former military personnel of radar troops Group of Soviet Forces in Germany. Maps, charts, plans. Memoirs. Photos and video footage. Find colleagues, communication.
Радіотехнічні війська ППО ГСВГ
Форум радіотехнічних військ ППО ГСВГ

Програма Micro (Багатофункціональний Імітатор Комплексної Радіолокаційнної Обстановки, МІКРО) - імітатор робочого місця оператора РЛС.
Комплекс програм, що дозволяють не тільки імітувати робочі місця операторів РЛС (ПРВ), але й автоматизувати програмування нальотів для них, забезпечити створення і підключення електронних карт, здатних відображати в тому числі і об'єкти угруповання ППО, кордони, прикордонні смуги і повітряні траси польотів авіації, автоматизувати розробку тренувань для планшетистів і обслуг КП . Поточною робочою версією комплексу є Radar Training System 3.0. Її демонстраційна версія є freeware, тобто вільна для використання. Обмеження за кількістю трас що відображаються до 5 накладаються тільки на програми робочих місць операторів. У повній версії кількість трас що відображаються або цілей без маневру дорівнює 256. Для отримання повної версії необхідно пройти процедуру реєстрації та отримати ключ.
За умови надання офіційного звернення до розробника ПЗ реєстрація для українських військових безкоштовна .
Комплекс має високу ступінь правдоподібності імітації ІКО аналогових РЛС таких як П-12, П-14, 5Н84, 5Н87, 64Ж6, П-18, П-19, П-40, П-37, П-35 та багатьох інших, а також індикаторів висоти ПРВ. Radar Training System 3.0 призначена для роботи в середовищі операційної системи Windows 7 32-bit хоча працює і під 64-bit, і в Windows 8, і в Windows 8.1 (дивись головне вікно AZBook в середовищі Windows 8.1 ). Підтверджено працездатність всіх програм комплексу в офіційному релізі Windows 10 (дивись головне вікно Micro в середовищі Windows 10 ). Комплекс розроблений з урахуванням побажань і зауважень користувачів під час експлуатації. Автор висловлює свою подяку і вдячність всім офіцерам що висловили свої зауваження та побажання при розробці та впровадженні комплексу.
Українська Асоціація КОМП'ЮТЕРНА МЕДИЦИНА
Всесвітня Организація Здоров'я
Міжнародна Асоціація Медичної Інформатики
Новини Міжнародної Асоціації Медичної Інформатики
Європейська Федерація Медичної Інформатики
Європейска Асоціація ІT менеджерів в охороні здоров'я
Європейська Федерація Товариств з Нейронаук
Міжнародна Організація з вивчення мозку
Європейський журнал біомедичної інформатики
Навчально-науковий інститут післядипломної освіти (ННІПО ХНМУ) (Харківська Медична Академія Післядипломної Освіти приєднана до ННІПО ХНМУ наприкнці 2022 р.)
Кафедра клінічної інформатики та інформаційних технологій в управлінні охороною здоров'я ХМАПО (приєднана до ННІПО ХНМУ наприкинці 2022 р. після об’єднання з кафедрою соціальної медицини, управління та бізнесу в охороні здоров’я)
Вроджені вади розвитку: Міжнародна інформаційні системи
Інформаційне агентство "Медичні новини"
European eHealth News Portal
У комітетах ВР України. Засідання «круглого столу» на тему: «Інформатизація охорони здоров’я України»

Новини

Medinfo 2021 відбувся он-лайн 2, 3 і 4 жовтня 2021 року. Для доступу до записаних живих сесій і презентацій перейдіть на сайт ІМІА

IMIA анонсує онлайн-видання "Міжнародна медична інформатика та трансформація охорони здоров'я" 9 листопада 2021 року

НАКАЗ МОЗ України від 6 серпня 2018 року №1454 Про внесення змін до складу Координаційної ради Міністерства охорони здоров'я України з питань впровадження електронної охорони здоров'я

Компьютеры будущего будут обходиться без мышек и клавиатур.

IBM выложила в открытый доступ свой квантовый компьютер.

В Україні з'явився освітній онлайн-телеканал для айтішників.
Редактор сайту
  Яндекс.Метрика Анализ веб сайтов
 
 Оновлено:   TOP 
 корисні посилання
Designed by ©BatonnSoft