RUS   Версія   ENG Українська Асоціація КОМП'ЮТЕРНА МЕДИЦИНА  
Меню сайта Корисні посилання
Українська Асоціація КОМП'ЮТЕРНА МЕДИЦИНА

Веб-сайт і форум колишніх військовослужбовців радіотехнічних військ ППО Групи радянських військ у Німеччині. Карти, схеми, плани. Спогади. Фото і відеоматеріали. Пошук товаришів по службі, спілкування. Web-site and forum of former military personnel of radar troops Group of Soviet Forces in Germany. Maps, charts, plans. Memoirs. Photos and video footage. Find colleagues, communication.
Радіотехнічні війська ППО ГСВГ
Форум радіотехнічних військ ППО ГСВГ

Програма Micro (Багатофункціональний Імітатор Комплексної Радіолокаційнної Обстановки, МІКРО) - імітатор робочого місця оператора РЛС.
Комплекс програм, що дозволяють не тільки імітувати робочі місця операторів РЛС (ПРВ), але й автоматизувати програмування нальотів для них, забезпечити створення і підключення електронних карт, здатних відображати в тому числі і об'єкти угруповання ППО, кордони, прикордонні смуги і повітряні траси польотів авіації, автоматизувати розробку тренувань для планшетистів і обслуг КП . Поточною робочою версією комплексу є Radar Training System 3.0. Її демонстраційна версія є freeware, тобто вільна для використання. Обмеження за кількістю трас що відображаються до 5 накладаються тільки на програми робочих місць операторів. У повній версії кількість трас що відображаються або цілей без маневру дорівнює 256. Для отримання повної версії необхідно пройти процедуру реєстрації та отримати ключ.
За умови надання офіційного звернення до розробника ПЗ реєстрація для українських військових безкоштовна .
Комплекс має високу ступінь правдоподібності імітації ІКО аналогових РЛС таких як П-12, П-14, 5Н84, 5Н87, 64Ж6, П-18, П-19, П-40, П-37, П-35 та багатьох інших, а також індикаторів висоти ПРВ. Radar Training System 3.0 призначена для роботи в середовищі операційної системи Windows 7 32-bit хоча працює і під 64-bit, і в Windows 8, і в Windows 8.1 (дивись головне вікно AZBook в середовищі Windows 8.1 ). Підтверджено працездатність всіх програм комплексу в офіційному релізі Windows 10 (дивись головне вікно Micro в середовищі Windows 10 ). Комплекс розроблений з урахуванням побажань і зауважень користувачів під час експлуатації. Автор висловлює свою подяку і вдячність всім офіцерам що висловили свої зауваження та побажання при розробці та впровадженні комплексу.
Українська Асоціація КОМП'ЮТЕРНА МЕДИЦИНА
Всесвітня Организація Здоров'я
Міжнародна Асоціація Медичної Інформатики
Новини Міжнародної Асоціації Медичної Інформатики
Європейська Федерація Медичної Інформатики
Європейска Асоціація ІT менеджерів в охороні здоров'я
Європейська Федерація Товариств з Нейронаук
Міжнародна Організація з вивчення мозку
Європейський журнал біомедичної інформатики
Харківська Медична Академія Післядипломної Освіти
Український iнститут стратегічних досліджень Міністерства охорони здоров'я України
Кафедра клінічної інформатики та інформаційних технологій в управлінні охороною здоров'я ХМАПО
Вроджені вади розвитку: Міжнародні інформаційні системи
Інформаційне агентство "Медичні новини"
European eHealth News Portal
Верховна Рада України, Комітет з питань охорони здоров’я. Засідання «круглого столу» на тему: «Про засади державної політики охорони здоров’я» 06.11.15, програма
У комітетах ВР України 26.05.15. Засідання «круглого столу» на тему: «Інформатизація охорони здоров’я України»

Новини

НАКАЗ МОЗ України від 6 серпня 2018 року №1454 Про внесення змін до складу Координаційної ради Міністерства охорони здоров'я України з питань впровадження електронної охорони здоров'я

Компьютеры будущего будут обходиться без мышек и клавиатур.

IBM выложила в открытый доступ свой квантовый компьютер.

В Україні з'явився освітній онлайн-телеканал для айтішників.

Неизбежность перехода на Windows 10.

Microsoft: Windows 7 можно использовать только на свой страх и риск.
Редактор:
проф. Майоров О.Ю.

  Яндекс.Метрика Анализ веб сайтов
 
 Оновлено:   TOP 
 корисні посилання
Designed by ©BatonnSoft