Версія   ENG Українська Асоціація КОМП'ЮТЕРНА МЕДИЦИНА  
Меню сайта Корисні посилання
Українська Асоціація КОМП'ЮТЕРНА МЕДИЦИНА

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКА3

Про першочергові заходи шодо інформатизації в галузі охорони здоров'я

На виконання указів Президента України від 31.05.97 № 186/93 "Про державну політику інформатизації України" та від 21.06.97 № 663/97 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України "Про невідкладні заходи щодо впорядкування системи здійснення державної інформаційної політики та удосконалення державного регулювання інформаційних відносин", постанов Кабінету Міністрів України від 31.08.94 № 605 "Про питання інформатизації", від 15.07.97 № 789 "Про першочергові заходи інформатизації"

НАКАЗУЮ:

1. Покласти на Український інститут громадського здоров'я (УІГЗ) здійснення методичних та науково-організаційних заходів, спрямованих на вирішення науково-технічної проблеми інформатизації охорони здоров'я.

2. Директору УІГЗ Пономаренку В.М.:

2.1 Забезпечити координацію роботи закладів охорони здоров'я шодо інформатизації галузі охорони здоров'я.

2.2 Розробити у місячний термін та подати до МОЗ для затвердження концепцію архітектури галузевої медичної комп'ютерної мережі прямого доступу “УкрМедНет”.

2.3 Розташувати базові вузли галузевої медичної комп'ютерної мережі v приміщеннях МОЗ (вул. Грушевського, 7) та УІГЗ (вул. О. Гончара 65).

2.4 Надати у місячний термін пропозиції щодо організацій роботи по сертифікації програмних продуктів та програмних компонентів апаратно-програмних комплексів медичного призначення.

2.5 Підготувати у двомісячний термін та подати до МОЗ для затвердження галузеву програму “Госпітальні інформаційні системи України”.

3. Українському інституту громадського здоров'я разом з Національним агентством з питань інформатизації при Президентові України, Національною академією наук:

3.1 Подати до МОЗ у термін до 01.06.98 пропозиції щодо розробки і впровадження базових інформаційно-аналітичних комплексів госпітального призначення.

3.2 Розробити і подати до МОЗ у термін до 01.06.98 пропозиції щодо створення і впровадження першої черги спеціалізованих банків знань, що враховують світовий досвід з питань медицини та охорони здоров'я.

4. Начальнику Головного управління з медичних проблем аварії на ЧАЕС і радіаційного захисту населення (Бобильова 0.0.) разом з центром інформаційних технологій та Національного реєстру МОЗ України (Кортушин Г.І.) у двомісячний термін подати пропозиції щодо створення державної інтегрованої інформаційної системи реєстрації осіб, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

5. Координаційному центру з трансплантації органів, тканин і клітин МОЗ (ВугайовВ.М.)утермін до 01.06.98. подати пропозиції щодо створення інформаційних систем забезпечення трансплантації органів, тканин і клітин.

6. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних. Київської та Севастопольської міських держадміністрацій призначити відповідальних осіб для координації робіт та постійного впровадження комп'ютерних технологій в охорону здоров'я,

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Богатирьову Р. В.

Міністр                                   А.М.Сердюк

Українська Асоціація КОМП'ЮТЕРНА МЕДИЦИНА
Всесвітня Организація Здоров'я
Міжнародна Асоціація Медичної Інформатики
Новини Міжнародної Асоціації Медичної Інформатики
Європейська Федерація Медичної Інформатики
Європейска Асоціація ІT менеджерів в охороні здоров'я
Європейська Федерація Товариств з Нейронаук
Міжнародна Організація з вивчення мозку
Європейський журнал біомедичної інформатики
Навчально-науковий інститут післядипломної освіти (ННІПО ХНМУ) (Харківська Медична Академія Післядипломної Освіти приєднана до ННІПО ХНМУ наприкнці 2022 р.)
Кафедра клінічної інформатики та інформаційних технологій в управлінні охороною здоров'я ХМАПО (приєднана до ННІПО ХНМУ наприкинці 2022 р. після об’єднання з кафедрою соціальної медицини, управління та бізнесу в охороні здоров’я)
Вроджені вади розвитку: Міжнародна інформаційні системи
Інформаційне агентство "Медичні новини"
European eHealth News Portal
У комітетах ВР України. Засідання «круглого столу» на тему: «Інформатизація охорони здоров’я України»

Новини

Medinfo 2021 відбувся он-лайн 2, 3 і 4 жовтня 2021 року. Для доступу до записаних живих сесій і презентацій перейдіть на сайт ІМІА

IMIA анонсує онлайн-видання "Міжнародна медична інформатика та трансформація охорони здоров'я" 9 листопада 2021 року

НАКАЗ МОЗ України від 6 серпня 2018 року №1454 Про внесення змін до складу Координаційної ради Міністерства охорони здоров'я України з питань впровадження електронної охорони здоров'я

Компьютеры будущего будут обходиться без мышек и клавиатур.

IBM выложила в открытый доступ свой квантовый компьютер.

В Україні з'явився освітній онлайн-телеканал для айтішників.
Редактор сайту
  Яндекс.Метрика Анализ веб сайтов
 
 Оновлено:   TOP 
 корисні посилання
Designed by ©BatonnSoft